| LoveForShania a întrebat:

Stiu ca aceasta intrebare a mai fost pusa. dar ce ii pot cumpara mamei mele de 8 martie? Vreau si bunicii (ea m`a crescut. si. nah)

P. S--Mama are 36 de ani, si bunica are 69 big grin
Sau as putea face ceva manual?

7 răspunsuri:
| User a răspuns:

Ce e cu isteria asta generalizata legata de 8 martie?raised eyebrows
Bine ca de ziua barbatilor nu pomeneste nimeni nimicstraight face. E corect asa?raised eyebrows

| User a răspuns:

@Olenutza. gresit. e pe 5 mailaughing

| gabryel a răspuns:

Mamei tale ii poti lua un bibelou sau ceva simbolic iar bunicii... o iconita sau un CD cu muzica populara. Paul ziua barbatilor este pe 9 martie ca atunci sunt mucenicii si se beau 49 de pahare.

| Snicker a răspuns:

Buna,
Paul ia un pupic de la mine de ziua barbatilor kiss. Parca se zice ca-i pe 9 martie dar nu-i asa oficiala precum 8 martie:-p

Eu m-am gandit anul acesta sa le iau cate o dilpoma, cu cea mai buna mamica si ce mai buna bunica.Asa voi scapa mai ieftin.
Mamei ii poti lua o floare in ghiveci de exemplu, s-o aiba mai mult timp, si sigur ii va placea, iar bunicii poti sa-i cumperi un batic, cum a mai zis si viotm, sau o icoana (daca e mai credincioasa), sau ii poti luat si ei tot o floare.Sa nu se supere nici una nici alta. Acum depinde si de bugetul pe care il ai.
pupici si papa

| DiAnA95_5642 a răspuns:

Eu zis daca ai destui bani la pusculita mamei tale ii poti lua o bijuterie(nu neaparat aur), un parfum, un obiect decorativ, iar bunicii ii poti lua un bibelou sau vreaun set din acelea de pahare, cesti de cafea, etc. Sper ca ti-au fost de folos ideeile acestea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculta-ma bine! Spunele ca le iubesti foarte mult incat nu pate fi explicat! Si, din inima!

| viotm a răspuns:

La bunicuta poti sai cumperi o bluza, un batic, mamei un parfum, crema set de ceva gel de dus, deodorant...