| kermit a întrebat:

Buna!happy

ce idei ati putea sa imi dati?

daca as iesi cu baiatul pe care il plac, ce am putea face intr-o zi?

ma gandeam sa mergem la film si...(dupa ce am mai putea sa facem?)

Cele mai bune idei vor primi VOTURI si ideea cea mai stralucita va primi si FUNDA!

3 răspunsuri:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Fa ceva spontan. ceva ciudat dar care sa va ofere amintiri frumoase. de exemplu organizeaza tu un picnic nocturn. eh nu noaptea doar seara. ca mancare rezumate la seminte sau chestii de genul. ca desert bomboane de exemplu. fa sa fie o atmosfera distinsa. poti aduce ceva sa pui muzica, o muzica linistita pe fundal. p.s sa nu crezi ca sunt "perversa" dar iau in considerare seara deoarece pe timpul zilei este foarte cald si nu prea gasesc cei de facut in afara de plaja sau chestii de genul)

| HaPpyTrEeFrEnDs a răspuns:

Pai ce alt ceva sa faceti?smug
va jucati si voi putinsmug
ps: nu va ganditi la prostii va jucati un poker cevawinking

| LifTwist a răspuns:

Buna!winking
De ce nu o plimbare in parc,puteti sa faceti poze impreuna, ori sa mergeti la o cofetarie, la un suc...winking