| steff_5116 a întrebat:

as vrea sa stiu idei despre ce as putea sa ii iau prietenului meu de ziua lui[in aceeasi zi facem si 6 luni de cand suntem impreuna]. ce idei aveti?

Multumesc!
Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| Andreutsa25 a răspuns:

Si eu ma confrunt mereu cu problema asta, noi avem 2 ani impreuna si mi-am cam epuizat toate ideile laughing
Trebuie in primul rand sa stii ce ii place lui cel mai mult, care sunt pasiunile lui si in functie de asta gasesti si ceva cadouri.
Poti sa ii cumperi haine, un parfum, o bratara, un ceas ceva si pentru ca e si aniversarea voastra poti sa ii faci o surpriza si sa ii faci tu ceva, o pernuta, o scrisoare sa iti exprimi sentimentele.De exemplu, cand am implinit un an, eu am mers la o librarie, am luat un carnetel foarte mic si l-am completat cu povestea noastra de dragoste si chiar a fost foarte incantat, am scris tot ce simt pentru el.Cred ca va aprecia daca o sa vada ca te-ai implicat mai mult.
La alta aniversare, dar nu mai stiu carebig grin, am cumparat vreo 15 cutiute gen dinacelea in care se pun inelele cand le cumperi si in fiecare am pus cate un biletel si toate se legau intre ele, intr-un text frumos.Si am mai avut idei de genu'... dar faza e ca si lui sa ii placa ca sa fie cu adevarat frumos.
Sper sa te descurci si sper ca te-am ajutat cumva :*

8 răspunsuri:
| DenisaMetal a răspuns:

Un parfum, un tricou, o inimioara de plus, o perina in forma inima.

| Happyness a răspuns:

In primul rand ia`i ceva care sa tina sa-i ramana amnintire, nu parfumuri si etc... uite developeaza o poza cu tine sau cu voi 2 si pune-o in rama, sau cumparai un ceas, un tricou personalizat cu poza ta sau a voastra o inima personalizata la fel, o inima pe care sa scrie te iubesc, un lantz de argint sau bratara daca poartathinking sau ceva pentru casa, sunt ceasuri minunate de perete cu niste forme frumoase happy. ps daca faci o poza in rama scrie ceva pe spate, eu asa am facut

| superwoman a răspuns:

Cu problema asta ma confrunt si eu laughing)
La sfarsitul verii e ziua prietenului meu, i.am luat o perna mare pe care scrie "Love", ma gandeam sa ii fac o cana personalizata, cu o poza cu noi. Si nu mai am nici. o idee straight face.
E o idee buna rama cu o fotografie cu amn2, da deja i.am dat acest cadou, i.am mai dat lantsisor cu initiala mea, a fost o idee buna, de 8 luni nu si l. a dat jos deloc blushing

| 1235678907452352 a răspuns:

O inima pe care sa scrie te iubesc sau asa ceva iar o jumatate sa fie la tine o jumatate la elhappy
o bratara de argint
un ceas
un parfum
o carte
niste casti/microfon/boxe pentru PC
multe ai putea sa ii iei gandeste-te ce ii lipseste si cumparaismug
Sper ca te-am ajutathappy

| banzicarul a răspuns:

O pardida de sex ar fi cel mai frumos cadou.winking

| papooshyka a răspuns:

Eu in locul tau as face asa...as face o poza impreuna si m-as duce sa imi faca o perna cu poza vostra pe ea...cred ca ii va placea
Cred ca e o idee grozava, sora mea a facut asa ceva. I-a placut baiatului, doar ca deja s-au despartit, si inca o pastreaza.
Funda?

| emo_9638 a răspuns:

Pai 1 un ursulet cu inimiora 2 un subvenir 3 un lucru care sti u ca i place foarte mult sau sa al saruti si sai spui cat de mult al iubestiwinkingsucies

| Melania_8973 a răspuns:

Pai dupa parerea mea... ai putea sa-i faci cadou o rama foto cu poza voastra :X:X este ceva semnificativ pentru voi2 si nu costa costa multhee hee si cu sigurantza ii va placea :X si aqolo langa rama foto sa-i mai adaugi si putina iubire si o sa fie incantat:X:X nu cred ca un alt cadou mai scump il va impresionahee hee dupa mine gestu conteaza:X