| TuRneR01 a întrebat:

Cum as putea sa o fur?
Are prieten, eu o plac... a zis ca o atrag..si ca sunt dragut.dar nu vrea nimic cu mine deoarece are prieten

Mai bine stau ma comport la fel de dragut cu ea pe mess/fb/real... si astept sa treaca timpu? Poate greu dar sigur se va cladi o relatie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta rabdator, ca ce-i al tau e pus de o parte.
Poarta-te mult mai dragut cu ea decat o face prietenul, apoi fii indiferent. Apoi iar fa-i ochi dulci si fii indiferent.
Fa-i cadouri, complimente si apropo-uri.
Obsearva cum iti cade-n plasa.

18 răspunsuri:
| DiiiAnAaaa a răspuns:

Eu zic sa continui sa incerci. nici sa fii prea insistent totusi. asa o sa vada ca intr-adevar o placi si nu se stie... daca intr-adear il iubeste pe prietenul ei atunci slabe sanse, dar daca nu sunt sentimenete atat de puternice a-i putea sa i-o furihee hee. aratandu-i cat de mult o placi.happy
fetele se indragostesc de ceea ce aud.winking

| neutrino a răspuns:

Si daca o furi, ce? Va fugi si de la tine cu urmatorul. Incearca sa te trezesti, esti baiat mare!

| AnaRadu a răspuns:

Heii. Mai incearca. Daca se va indragosti de tine isi va parasi prietenul si va dori sa aiba o relatie cu tine happy. Mult noroc. PS: daca e un nu, nu deveni badaran cu ea happy

| JustMe34 a răspuns:

Eu zic ca nu merita.Ia gandeste-te.De ce nu se desparte de iubitul ei pentru a fi cu tine? Cred ca se simte f importanta ca altcineva umbla dupa ea. Daca ar tine la tine i-ar da papucii lu ala.Ai grija ce faci, nu cauta sa-ti faci problemewinking

| TuRneR01 explică (pentru JustMe34):

Probleme n-am de ce sa-mi fac deoarece tipu e un fraierlaughing Nu am ce sa bat la el.laughing

| JustMe34 a răspuns (pentru TuRneR01):

laughing si atunci tipa de ce mai e cu el daca zice ca o atragi? E putin cam dubios laughing

| TuRneR01 explică (pentru JustMe34):

Poi... asta zic si eu

Poate din semnsu ei de vedere nu e asa fraier....Il cunosc pe tip destul de bine l-am batut de vreo 2 ori cand m-a enervat laughing dar nu stiu.

| JustMe34 a răspuns (pentru TuRneR01):

Atunci eu zic sa mai astepti sa vezi ce se mai intampla.winking

Răspuns utilizator avertizat
| RzVq a răspuns:

Daca astepti in cele din urma se va desparti de prietenul ei si asa tu vei fi urmatorul daca incerci acum e destul de greu pentru ca nu pre ai mari sanse

| alexandra932323 a răspuns:

Daca ai fi avut vreo sansa sa o furi nu ajungeai aici!

| beautygirl1000 a răspuns:

Poate si ea se gindeste la tine... daca o placi nu renunta la ea, majoritatea baietilor se opresc aici..cind vad ca fata pe care o plac ei e cu altul, fa-o sa zimbeasca fa-o fericita, inca si daca nu e a ta Va deveni happy depinde de tine...bafta!

| TuRneR01 explică (pentru beautygirl1000):

Deseori renunt si eu in cazu astawinking. Dar acum simt ca nu pot renunta

| beautygirl1000 a răspuns (pentru TuRneR01):

Ascultatzi inima happy si nu renunta la persoana pe care o iubesti doar pentru ca o iubeste si alt cineva, chiar nu are sens si nu trebuie sa te simti mai prejos de cit El... poate totusi ea te vrea pe tine)))

| Fallen31 a răspuns:

Probabil te vede doar ca un simplu prieten. Trebuie sa ii arati ca esti mai bun ca prietenul ei. In principal aratandu-i ca ai o viata mai interesanta decat a lui.

| Haiiipa a răspuns:

Sa o furi? Asteapta si tu pana se hotaraste ce vrea sa faca cu prietenul sau. Evident, ei doi nu o sa fie impreuna o viata intreaga, asta e cert, doar in cazul in care ei doi au o relatie foarte serioasa si se gandesc la o casnicie laughing dar deja e prea mult. Asteapta, ea se va hotara, poate se vor despartii si va veni la tine. Nu o obliga! Iti faci probleme happy

| Feelixx_Popescu_1997 a răspuns:

In primul rand ti-as spune sa ai grija cu prietenul ei laughing)

| AlexandruHorghidan a răspuns:

Daca prietenul ei iti este bun prieten... Nu cred ca merita sa iti pierzi cel mai bun tovaras pentru o fata... Zic si eubatting eyelashes