| andronik93 a întrebat:

Sotul ma exaspereaza ca vrea sa puna in living un tablou cu o poza de-a mea nud artistic. Voi ati accepta?

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

No way! Imagineaza ti ca vin ai tai in vizita...sau soacra.

8 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Nu. Daca e doar artistic, poate fi un nud, dar nu al tau. Eu i-as propune unul cu el, de exemplu. Sau cu cel mai bun prieten al lui, in fond arta e doar arta, nu?

| Adry05 a răspuns:

Nu

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Studiaza-ti mai atenta sotul. S-ar putea sa aiba anumite tendinte ciudate pe care nu le-ai vazut pana acum. Asa ceva nu se face! Nu-ti expui sotia ca pe..., in hol. Atentie!

| Hammurabi a răspuns:

N-are nici o logică. De ce ar vrea o poză când te poate vedea goală oricând poftește? (presupun)
Vrea să te arate goală altora care intră in casa voastră? Ai grijă să nu se ajungă la discuții de genul "Ai văzut ce se holba perversul ăla de Gică la țâțele tale?" laughing

| danay72 a răspuns:

Nu,e o chestiune care ține de moralitate, dar soțul nu mi-ar cere asa ceva.

| kandaraki a răspuns:

Propune-i ca fotografia sa fie cu ambii nud, vezi ce zice!
nu va dori, asta si va fi argumentul.

| cyupaku a răspuns:

Umbla mai mult goala prin casa si sigur o sa-i treaca

| Mirris a răspuns:

E ceva intim totusi