| MurarasuLorena00 a întrebat:

Buna!
Sper ca ma poate ajuta careva.
In cateva luni va fi majoratul iubitului meu si nu am deloc idei in legatura cu ce as putea sa ii iau. Vreau totusi sa fie un cadou sentimental.
Please help!

Răspuns Câştigător
| AnaM22 a răspuns:

Eu I am dăruit un hanorac și o poezie nu prea reușită dacă ma întrebi pe mine deoarece nu ma pricep dar sa știi ca pentru el a contat enorm. Sper ca te am ajutat

2 răspunsuri:
| UserRo10 a răspuns:

Incearca un ceas frumos sau o rama foto cu cea mai frumoasa fotografie a voastra. Eventual un mic tablou de perete

| Amyah a răspuns:

Uite aici https://tekushop.ro