| dmmf a întrebat:

Hei! Majoratul iubitului meu e peste doua luni si nu stiu ce sa ii fac cadou. Nu vreau sa ii cumpar ceasuri, parfumuri sau chestii de genul. M-am gandit ca as putea sa ii fac eu ceva, dar si sa ii cumpar ceva. Puteti sa ma ajutati va rog cu idei?

Răspuns Câştigător
| Ella_Michaella_1996 a răspuns:

Cumparai o bratara de argint cu o tablita si scrie-i ceva despre relatia voastra, ceva scurt. si ar fi mai dragut sa ai si tu la fel cu aceleasi cuvinte

| dmmf explică (pentru Ella_Michaella_1996):

Multumesc, chiar nu m-as fi gandit. Iti multumesc foarte mult, te pup :*

4 răspunsuri:
| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Incearca sa ii faci un lucru handmade, ceva care sa reziste mult timp si sa ii scrii un mesaj dragut, din inima (nu luat de pe net).

| irinuk28 a răspuns:

O poză cu voi doi imprimată pe un ursuleț, o pernă sau un tricou. Ursulețul se cumpăra, perna și/sau tricoul, la fel.Deci faci și cumperi în același timp.
Sper că te-am ajutat!

| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Cateva idei care te-ar putea ajuta :
1.O sticlă de vin care este din acelaşi an cu el laughing
2.Set de păhare imprimate cu fotografia lui(sau a voastra) şi cu un text.
3. Fanilor de fotbal - orice lucru cu simbolul echipei lui preferate. laughing
4.Cadouri din magazinele Sex-shop...(ar ramane super surprins) laughing
5.O inimă făcut de tine. love struck
6.Un portret. happy
7.Un album foto cu pozele voastre love struck
8.Un obiect cu inscripţie valoroasă. happy sau ceva personalizat love struck
9. Poezia ta pusă în ramă. love struck
10.O fotografie mare pusă într-o ramă sau un colaj de imagini. happy
11.arte captivantă (trilogia Milennium pe elefant.ro cu 117, 36 lei sau Namaste, e-book 15, 92 lei)
12.cană obiectiv foto pentru cafea sau ceai (pe tu.ro cu 89 lei)sau poti cauta la tine in oras un magazin care se ocupa cu asa ceva

Sau ceva facut de tine happy
1.Decoraţiuni din origami happy
2. Pătură personalizată
3.Brăţări din genţi vechi
4.Agendă personalizată
5. Album foto personalizat
6. Faţă de pernă din fetru
7.Cuier pentru curele happy
8.Accesoriu pentru laptop

Bafta kiss