| Visatorul_3011 a întrebat:

Buna-Spuneti o intamplare care va ajutat sa va maturizati si sa priviti viata cu altii ochiwinking
Dau funda pentru cel mai frumos raspunswinking
Mss Mooolt kiss

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu a fost o întâmplare, ci o perfecționare și anume școala sanitară unde am văzut extrem de multe lucruri urâte cum de altfel și acum văd chiar dacă am părăsit sistemul, unul foarte infect și concurent financiar pentru pacienți!
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

O ruda de-a mea foarte apropiata(enorm de apropriata-nu conteaza daca ii var, unchi, frate etc)a ajuns la spital din cauza etnobotanicelor.Era la un pas de moarte(dupa spusele doctorului), dar a supravietuit si azi ne intelegem mai bine ca niciodata.Il iubesc foarte mult si stiu ca si el o face

| Sarahh a răspuns:

Mi-am dat seama ca unii prieteni nu sunt chiar atat de buni precum par.batting eyelashes. Am sa iti povestesc.
Eu si prietena mea eram bff. Si ea mai vorbea si cu o colega care era un fel de " dusmanca " de-a mea... oh go on. Ea nu imi zicea ca vbeste cu ea. Dar na`. oh go on. Pana intr-o zi cand. Ii suna telefonul` sh ea s`a dus sa se schimbe. Sh am raspuns eu. Si era ea. Sh ne-am certat nu stiu ce. Sh hop ca a aparut si osta mea bff... oh go on. De atunci nici buna nu i-am mai zis,. mi-am dat seama ca nu trebuie sa pui suflet chiar la orice. oh go on. Asa ca ai si tu grija :*. Pwp. sad. Funda?

| Sarahh a răspuns:

Mi-am dat seama ca unii prieteni nu sunt chiar atat de buni precum par.batting eyelashes. Am sa iti povestesc.
Eu si prietena mea eram bff. Si ea mai vorbea si cu o colega care era un fel de " dusmanca " de-a mea... oh go on. Ea nu imi zicea ca vbeste cu ea. Dar na`. oh go on. Pana intr-o zi cand. Ii suna telefonul` sh eprtena mea s`a dus sa se schimbe. Am raspuns eu la telefon era Dusmanca mea straight face. Sh ne-am certat nu stiu ce. Sh hop ca a aparut si fosta mea bff... oh go on. De atunci nici buna nu i-am mai zis,. mi-am dat seama ca nu trebuie sa pui suflet chiar la orice. oh go on. Asa ca ai si tu grija :*. Pwp. sad. Funda?

| Malphas a răspuns:

Divorţul părinţilor, moartea prietenului meu cel mai bun, şi ar mai fi şi altele. Dar nu numai evenimentele negative te maturizează. Cum am mai spus într-un post, tot ce e în jurul tău te defineşte.

| cuore a răspuns:

Tradarea celui mai bun prieten

| Sabìŋaaa a răspuns:

Buna. Cred ca totul a inceput cand mama s-a hotarat sa plece in Italia. Trebuia sa raman doar cu tata, el fiind mai sever. rolling eyes Atunci am inceput sa vad ca treburile mamei nu erau tocmai usoare. Faceam curat in toata casa, mancare [cat stiu blushing] si imi era foarte greu. Am ajuns sa imi fie dor sa-mi spuna "Inchide calculatorul! " laughing Si cand a venit in tara nu mai eram fata aia care astepta sa-i faca tot mama. Sunt mai stapana pe mine si m-am maturizat mult, am invatat sa pretuiesc fiecare lucru marunt. kiss