| SpigiBb a întrebat:

Stie careva pe cineva care ma poate ajuta sa scot o piesa? versurile le am tot negativul dar as dori pe cineva sa ma ajjute sa o pot inregistra? am incercat eu cu n programe si nimica! Deci va rog daca stiti spuneti-mi si mie! adica cineva care se pricepe la programe de mixat etc care sa ma ajute pe mess sa fac ceea ce imi doresc! Multumesc

1 răspuns:
| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Foloseste programele de la Kontakt Media daca vrei(profesionism nu gluma) costa mult dar le poti lua si piratate. Au in jur de 90 GB big grin
FL Studio, Adobe Soundbooth, AVS Audio Editor si AVS Audio Convertor.