| anonim_4396 a întrebat:

Bună sunt băiat am 17 ani şi am un frate de 22 de ani. E ok să stăm şi să dormim amândoi în aceeaşi cameră, să discutăm despre fete, despre intimităţile noastre, chestii de băieţi, să ne dezbrăcăm unul în faţa celuilalt?

3 răspunsuri:
| Anuket a răspuns:

E perfect normal.

| oz_1736 a răspuns:

La dezbracat depinde de fiecare, poate esti mai pudic, dar sa discutati e bine, inveti din timp unele lucruri fara sa fii nevoit sa gresesti ca sa inveti. Vei sti mai multe fata de altii care nu au de unde invata

| Dana1999 a răspuns:

Da,ca doar nu faceti sex, nu comiteti un incest, stai linistit.