| intrebaciosul2003 a întrebat:

Hey... salut TPU. S-ar putea sa sune ciudat insa e normal sa ai 15 cm penisul unui baiat de 12 ani? :o Adica el e dezvoltat are cam 1.75... nu e gras dar ma mira ca in ciuda varstei are ceva cm. Cam care e normalul la 12 ani ca nu mai tin minte... sa ma ingrijorez nitel pt el? Dau funda.

Răspuns Câştigător
| Daniel7799 a răspuns:

Salut! Marimea este de obicei direct proportionata cu varsta. Daca are 12, 12 cm este o mairme ok. 15 este deja prea bine. Dar de unde stii tu cat o are? I-ai masurat-o? De multe ori baietii exagereaza dorind sa para mai "dotati".

7 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Se mai intampla. Dar degeaba ai marime, daca nu o sa te dezvolti moral, cultural si spiritual. Doar pentru atat, o tipa normala nu sta mult langa el. O femeie vrea si suflet, implicare, devotament, solidaritate, preludiu corespunzator, romantism, responsabilitate, protectie/prezervativ, simtul umorului si postludiu afectiv real valorizant.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu i ai masurato?

| KamaSutra a răspuns:

Lasă că e foarte binewinking

| epurasu a răspuns:

Dar tu cine esti? ca zici,, sa ma ingrijorez nitel pentru el?,, de unde stii cat o are?

| Emilian65 a răspuns:

Daca baiatul la 12 ani este bine dezvoltat si inaltimea lui este de 1, 75 cm, este si normal ca si penisul sa fie dezvoltat.

| Andreiu68 a răspuns:

Stai chiil pustiu, e chiar foarte bine, eu la varsta ta de 12 ani,(am 17acuma)nici nu stiu daca aveam 9cm

| Andreiu68 a răspuns (pentru Andreiu68):

E chiar peste medie normala la varsta ta sa ai asa, e bine intr-un cuvant