| 12349 a întrebat:

Buna sunt cam noua pe aici spuneti-mi ce sa fac ma iubesc doua persoane in acelasi timp ce sa fac

Răspuns Câştigător
| aNNdRRea a răspuns:

Alege numai pe cel care iti arata cu adevarat k tine la tine :*! Funda; o3

6 răspunsuri:
| piTiCcu a răspuns:

Alege-l pe cel care ti la el cu adevarat.winking

| 12349 explică (pentru piTiCcu):

Ei se bat pentru mine eu il iubesc doar pe unul si cel de-al doilea nu itelege ca nu il iubesc

| Darla2007 a răspuns:

Da cu banul laughing

| Niculae_Alin_Cristian_1993 a răspuns:

Alege pe cel de-al 2-lea... daca il iubeai pe primul.cel de-al 2-lea nu mai exista ^_^!

| Valiadv a răspuns:

Iesi cu fiecare din ei si vezi care e mai diferit fata de celalalt

| Bostan_Irynutsa_1995 a răspuns:

Alege-l pe cel pe care-l iubesti tu (daca il iubesti) sau daca ii iubesti pe amindoi in acelasi timp...nu-l alege pe niciunul...