| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cu iubitul meu de 3 luni si i-am luat ca si cadou de ziua lui, un parfum, care a costat un milion? Vi se pare o suma prea mica?

15 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Depinde ce mesaj trasmiti prin acest cadou!

| DoamnaGărgă a răspuns:

Ce e dat din suflet, este apreciat de oricine, zic eu. Gestul conteza!

| Iubibilăă a răspuns:

Nu mi se pare.
Nu conteaza banii, gestul conteaza.

| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Nu inteleg de ce lumea cand cumpara cadouri se gandeste la suma si nu se mai gandeste la ce semnifica. Oare un parfum semnifica ceva pentru relatia voastra? sau este acel cadou standard pe care il poate primi de oriunce. O relatie este speciala cand ii oferi partenerului ceva special indiferent cat de scump sau ieftin este. Din punctul meu de vedere faptul ca i-ai luat parfum este deja depreciat >) si ai de pierdut.

| Chocolateangeeeel a răspuns (pentru MeConstantine):

Ce altceva sa ii iau?happy

| MeConstantine a răspuns (pentru Chocolateangeeeel):

Buna,
Ia ceva semnificativ pentru relatia voastra, pentru ceea ce reprezinta. De obicei poti sa iei ceva care semnifica prima intalnire, poti sa mai iei ceva care inlocuieste ceva ce amandoi ati pierdut dar va doriti, poate semnifica poreclele voastre sau tipul de caracter pe care il aveti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi se pare o suma acceptabila, nici prea mult nici prea putin.

| buffa a răspuns:

Si cum se numeste parfumul de 1 milion?

| AleexNC a răspuns:

Gestul conteaza!winking

| TonyTZu a răspuns:

Nu cred ca semnifica iubirea ta pentru el

| zHeArTz a răspuns:

Pun pariu ca asteapta alt tip de cadou, dar sunt sigur ca o sa-l multumeasca si parfumul.

| Ingerasulinocent a răspuns:

Nu conteaza, el te iubeste, tu il iubesti, va iubiti. Nu o sa se desparta de tine pentru ca parfumul a costat un milion. Si daca chiar vrei sa afli parerea mea, nu a costat chiar putin. In primul rand gestul conteaza!

| ghostady2011 a răspuns:

Daaa, foarte mica suma, trebuia sa-i cumperi un X6 cu fundita pe el.

| Damain_Damian_1998 a răspuns:

Dacă te iubeste crezi ca îl mai intereseaza cât ai dat pe cadou?laughing) dai o noapte de iubire si ăla e cadoullaughing)) dezmatlaughing)

| asuldinmaneca a răspuns:

Nu conteaza suma, important e ca lui sa ii placa ce cumperi si avand in vedere ca e un cadou, cu siguranta o sa ii placa!