| CoOoco a întrebat:

Sunt cu un baiat de 6 saptamani si nu mai simt nimic pentru el. Am incercat sa ne despartim, dar si-a rugat majoritatea prietenilor sa vorbeasca cu mine, daca el nu poate. Ma iubeste. Imi spune ca ma iubeste, ca nu vrea sa ma piarda, le-a spus parintilor lui despre mine[eu am 14 ani si el 17]...si cand e vorba de despartire plange straight face.
Cred ca nu-l mai iubesc ca la inceput pentru ca suntem la 12 km distanta si ne vedem de putine ori. De exemplu nu ne-am vazut de 2 saptamani. Intr-un fel e atat de siropos si ma cam plictiseste straight face. Ce credeti ca ar trebui sa fac? straight face El ar face orice sa ramana cu mine...dar un prieten de-al lui imi spune ca nu am facut alegerea corecta ca sunt cu el...dar nu vrea sa imi spuna din ce cauza, deoarece zice ca nu vrea sa apara certuri din cauza lui. Nu am avut relatii prea multe, si nici atat de lungi. Ce ziceti sa fac? Mi-ar fi mila sa ii dau papucii. Nu vreau sa il dezamagesc.

Răspuns Câştigător
| Mαяуßăăღ a răspuns:

Am fost si eu mai demult in aceeas situatie. Nu te iubeste, este doar obsedat puppy dog eyes Dragoste din mila nu se poate niciodata! Uite cum a fost la mine : Am fost cu un baiat cam 5-6 luni, timp in care m-a inselat de cateva ori am vrus sa-l parasesc de cateva ori, dar apela mereu la o prietena foarte buna de-a mea pentru a ma convinge sa ma razgandesc. De cate ori n-am incercat sa-l parasesc si pur si simplu nu accepta oh go on. Despartirea a fost foarte lunga. Si am ajuns sa ne injuram cand ne vedem oh go on Poate ca pe tine nu te-a inselat alea alea, dar nu poti sa stai asa puppy dog eyes Incerci sa-l faci sa inteleaga fiind cat mai sincera cu el. In cazu meu n-a vrut sa inteleaga, si a trebuit sa-l evit. Dar oricand se poate intoarce foaia, si sa incepi sa-l iubesti, si cand are sa te dezamageasca are sa-ti cada ceru-n cap happy Parerea mea. Incearca sa-l lasi. Poate o sa fie mai bine puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Spune-i ca nu il iubesti si ca nu are rost sa stai cu el din mila...cu timpul va accepta despartirea

| τττ a răspuns:

Bună.
Vorbește cu el deschis, spune-i politicos că nu mai simți nimic pentru el și nu trebuie să sufere.
Orice dar nu DRAGOSTE DIN MILĂ.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat