| Andra_3509 a întrebat:

Bunahappy sunt cu un baiat. mi-e drag de el, ca sa zic asa. uneori simt ca il iubesc din toata inima, dar uneori simt ca nu imi pasa, ca nu tin la el. daca ar fi sa ne despartim nu as suporta asta. ne-am apropiat si vorbim orice, darstraight face si de cand i-am zis ca uneori parca nu tin la el. il simt mai rece.

oare il iubesc? ma doare cand nu ma baga in seama sau cand pur si simplu nu are timp pentru mine. nu stiu ce sa mai cred.
helphappy

8 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Nu-i lua tot aerul Ai sa-l pierzi

| Brigi_5231 a răspuns:

Tu te simti prost cand nu esti bagata in seama... dar gandeste`te ca si el se simte le fel cand tu zici ca nu te intereseaza sau ceva de gen`. poate ca nu il meriti... [scuze da` asta.i parerea meawinking]

| TheWorstNightmare a răspuns:

Numai tu poti sa stii asta, mai ai si tu perioade reci, toti au. In perioadele acelea poate esti mai obosita si nu ai chef de nimic, nu da importanta acelor perioade mai reci, gandeste doar ca il iubesti.

| AnnaDee a răspuns:

Sigur il placi. Dar esti inca confuza. Reflecta asupra acestui fapt. Respect!

| andreiuuutza a răspuns:

Esti pe drumul cel bun.Poate ca ai vrea sa fie mai lipicios si mai atent cateodata,dar intelege-l si tu,nu puteti sa stati tot timpul doar voi doi sau mereu cu telefonul in mana.Da-i aer,lasa-l sa respire.Poate ca esti si un pic geloasa pe cei cu care isi petrece timpul cand nu e cu tine si de-asta il simti rece uneori. Vrei sa fii tu in centrul atentiei,e normal, esti indragostita! Iubire... iubirea e greu de explicat sau de detectat, sa zicem ca e doar inceputul unei povesti frumoase.Fii mai rabdatoare si mai ingaduitoare si totul va fi bine.Mult noroc.

| stefan573 a răspuns:

E iubire clar deoarece e acel corason de simtire de lipsa persoanei deci...Te-ai indragostit si iubesti ca o nebuna vezi sa nu faci prostii in relatie deoarece se poate strica...ok sper ca te-am ajutat

| izzycupcake a răspuns:

Pai se poate ca daca a ractionat asa si el sa simta asta adica sa nu te mai simta atat de apropiata cu te simtea la inceput, si cel mai bine ar fi sa il intrebi fata in fata daca mai simte ceva pentru tine.

| JustAKid_1316 a răspuns:

Tu nu il mai iubesti(cand iubestii pe cineva in fiecare sec iti pasa de acea persoana), cred ca doar mai tii la el