| cerbulroz a întrebat:

sunt de cateva luni plecata in alta tara, iar iubitul meu ma asteapta, imi este foarte dor de el, el inseamna foarte mult pentru mine, vreau sa-i iau un cadou, va rog frumos, o idee draguta, orice, as vrea sa-i cumpar si ceva,dar sa-i fac si ceva de mana, gen ceva scris sau ..nu stiu, dati-mi idei, va rog, multumesc

Răspuns Câştigător
| Tinna666 a răspuns:

Ai putea sa nu ii spui cand te intorci acasa.pur si simplu sa se trezeasca nu tine la usa sau sa rogi un prieten de-al lui sa il scoata din casa, la o primbare si sa il surprinzi kiss mie mi-a facut iubitul meu treaba asta de 2ori si crede-ma chiar m-a surprins intr-un mod placut.ii poti personaliza un ceas, sa ii gravezi cv pe spate sau daca poarta bratari de argint/aur ii poti grava una cu initialele voarste sau cu te iubesc sau ce vrei tu.eu iubitului meu i-am dat o diploma inramata cu "cel mai bun iubit".am editat-o eu pentru ca nu am gasit gata facuta si am printat-o pe coala de poze apoi am inramat-o.chiar s-a bucurat.eu alesesem o diploma sub forma de papirus, arata foarte dragut. happy

| cerbulroz explică (pentru Tinna666):

Buna, foarte buna ideea (prima parte) chiar si diploma, si ceasul si bratara. Sper sa gasesc aici in Anglia ceasuri sau bratari. mersi oricum :**

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un ceas de mana cu mecanism automat. Merge prin miscarea mainii fara sa invarta rotita in fiecare zi. Macar 200€ sa ai la indemana pentru ca un ceas bun inseamna bani

| kar1GaNNN a răspuns:

Intai ii poti face o scrisoare de mana in care sa asterni pe hartie tot ce simti tu pentru el. Iar ca si cadou iai putea cumpara un ceas frumos, fiindca ala o sa il aiba ca amintire de la tine. :*

| cerbulroz explică (pentru kar1GaNNN):

Buna, nu prea ma pricep la ceasuri, la modele adica, o alta idee?sad

| Tinna666 a răspuns:

Ma bucur ca ti-am fost de ajutor. sper sa gasesti cadoul perfect pentru iubitul tau si sa il surprinzi kiss