| GeorgianaCri1 a întrebat:

Buna
Sunt Geo si am 15 ani si am nevoie de voi. pai, astazi a fost ziua bff-ului meu. Mai spre sfarsitul,, petrecerii" am fost cu ea la patinoar cu scopul de a ne uita minunatul,, spectacol" cu cazaturi. si. era un baiat, inalt, frumos, brunet. care si-a indreptat privirea de 3 ori spre mine. eu am innebunit.
A plecat, iar eu n-am mai apucat sa vorbesc cu el.
Nu, nu il cunosc, dar vreau, de aceea va intreb : cum ii pot afla Facebook-ul?
Stiu, e o intrebare mai neobisnuita, dar chiar vreau sa il cunosc
Multumesc!

6 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

Ar trebui sa-i cunosti macar prenumele. Daca nu stii nimic despre nu-l poti cauta pe Facebook.

| Adry05 a răspuns:

Nu ai cum, ce intrebare...laughing))))

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti cauta pe cineva pe FB daca nu stii nici macar ce nume are!
Probabil ca baiatul nici nu-i interesta de tine, atata vreme cat a plecat fara sa-ti spuna macar cum il cheama, sau sa-ti ceara numele ori numarul de telefon.
Cu alta ocazie, poate il mai intalnesti, dar nu-ti mai fa sperante, pentru ca, pare ca nu-l interesezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu știi nimic despre el, trebuie să ai o imagine cu el și să folosești căutarea după imagine de la Google. Dar șansele sunt tot 0. 0000000000...%

| Cancerigen a răspuns:

Salut Geo,

E cam imposibil sa-l gasesti daca nu ai nici o informatie despre el. Singura solutie ar fi sa te mai duci la patinoar zilele astea cu speranta ca poate mai dai de el pe acolo, u know like in love movies. Bafta!

| RedTMS a răspuns:

Imi pare rau sa iti spun asta dar daca nu ai nici o informatie despre el este imposibil. Poate ca nici nu are Facebook dar sunt sigur ca are (aproape toata lumea are). Daca ai numele lui poti sa il cauti dupa nume/prenume si poate il recunosti in poza in rest nu ai cum sa il gasesti!