| LittleAngel_7794 a întrebat:

Am 14 ani si ma numesc Andreea.Saptamana trecuta aici la mine in oras a fost tinut un concert de o trupa, iar atunci am observat un baiat din acea trupa care mi s-a parut foarte frumos, dragut, inteligent si cu mult bun-simt, m-am indragostit de el, dar inainte abia l-am observat, iar apoi dupa ce a inceput sa-mi placa comportamentul lui, a inceput sa-mi placa si el, iar acum dupa concert sufar enorm din cauza apsentei lui, simt ca nu mai pot face nimic, stiu ca nu voi fi cu el niciodata deoarece este o diferenta de 13ani, sincera sa fiu nici nu-mi doresc asta deocamdata. Dar mi-as dori ca in viitorul apropiat sa-l cunosc mai bine si sa fim impreuna pentru tot restul vietii, dar nu acum, deoarece ma consider indeajuns de minca pe langa el, dar totusi nu-l pot uita, privirea aceea >8-. Acum toata ziua sunt la el pe Facebook si ii trimit comentarii, dar nu vreau sa-i dau de inteles ca il iubesc, nu vreau sa-l speri, doar ca imi face placere compania lui, l-am adaugat si in lista de prieteni de pe messenger, imi este frica sa nu creada ca sunt o faca disperata.As dori niste sfaturi in legatura cu discutia mea cu el, cum ar trebui sa ma adrese, sa vorbesc, mai exact despre ce? Ce parere aveti despre aceasta poveste? Oara merita sa astept pana mai cresc si sa vad ce se mai intampla, ar exista vreo sansa? Sincera sa fiu mai mult timp imi ocupa scoala, deoarece imi doresc sa am un viitor cat mai bun si linistit, nu sunt copil problema! As dori sa aflu daca nu o sa am probleme cu scoala din aceasta cauza? deoarece nu-l pot uita! Multumesc, Andreea!

8 răspunsuri:
| ShowTim3 a răspuns:

Vreau sa faca cineva un studiu al prostiei de pe TPU LOL cine crezi ca s-ar uita la una de 14 ani cand el e cu 13 ani mai mare, e absurd... si el daca e asa faimos iti dai seama ca sunt si altele la coada. o.O ciudat e ca si cand tu ai avea 20 de ani si ti-ar place un baiat de 7 ani. cam asa ceva este, dar mai sti? happy succes
happy iti recomand un baiat de varsta ta sau apropiat cu a ta smug si... deunde ziceai ca esti laughing glumesc happy

| ProjectJackpot a răspuns:

Este o copilarie, o sa-l uiti la un moment dat si gata.

| broOonetsSsyka1 a răspuns:

Sti iubirea nu are varsta eu am 16 ani si intre mien si pr meu este o diferenta de 10 ani si suntem impreuna de 1 an jumate. singurul lucru pe care eu cred ca ar fi bien sa il faci este sa i spui ca il placi si poate asa va fi bien. poate ca te va iubi si el asa cum il iubesti tu ...Asta daca el nu are prietena... Eu daca as fi in locultau as risca si i-as spune. poate ca asa te va iubi si e si poate ca veti fiimpreuna tongue
Sper ca te-am ajutat lasa-mi un mesaj sa stiu ce ai rezolvat.
BAFTA pe pup

| Polaris a răspuns:

13 ani diferenţă = 13 duzini de neuroni în minus prin capu' tău.

| niki_3304 a răspuns:

Dal dracu doar mai sunt baieti´ pe lumea asta si oricum e o diferenta f mare de varsta uital sfatul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga-ti un bat in p2da si fa o masturbare, uiti de el.

| suzyhorrorr a răspuns:

Stai linistita ca o sa-l uiti la un moment dat. Fiecare am trecut prin asa ceva la 13-14 ani. Si chiar trecem si acum. Eu mor dupa Tuomas Holopainen:Xlaughing. Si ce? El moare dupa Tarjalaughing

| Dima123456 a răspuns:

La cate admiratoare are el nu cred ca s-ar uita la o pustoaica de 14 ani. Daca mai cresti deja baiatu ala nu o sa mai fie cum este acum.Du-te si tu prin cluburi, o sa vezi multi baieti care o sa iti placa. In legatura cu scoala nu o sa te afecteze ca la cat de nenorociti sunt profesorii te fac sa uiti de orice cand te trezesti cu 50 de exercitii pentru ziua de maine... o sa treaca. iti spun din propria experienta.