| georgika94 a întrebat:

Buna sunt Georgiana si sunt impreuna cu un baiat mis dori sa il fac sa fie mai atras de mine cum sa fac?
-Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Melancolică a răspuns:

Nemulţumitului i se ia darul. Dacă ţine la tine lasă-l aşa, nu trebuie să faci ceva fantastic ca să te placă o persoană mai mult decât te place.
Baftă!

1 răspuns:
| carhartt a răspuns:

Haha. Fi sexy, fi mai dezinvolta cu el, ia-l mai tare, nu fi timida, pune-l la tot felul de incercari.
Sunt baiat, si personal mi-ar place mult sa gasesc o fata care sa aiba exact calitatile astea. happy