| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac un baiat sa ma placa, sa fie atras de mine, fara ca eu sa-i spun ceva? Dau funda kiss

Răspuns Câştigător
| TibbWasHere a răspuns:

Cred ca de la un baiat ai primi cel mai bun raspuns ☺Asa deci, daca vrei sa te placa, un baiat ar trebui sa fie impresionat de spontaneitatea ta. Daca esti timida, nu rezolvi nimic.Glumeste cu el, spune-i glume, dar nu te apropia prea tare de el (moral vorbind). fizic, ai putea sa il iei de mana.Desigur,conteaza si tipul baiatului pe care il placi. Daca e gen,, tipul rebel, cool si smecher al scolii'' fii si tu la fel. Poarta-te ca el.Incearca sa ii dai replici haioase etc. Daca e tocilar, imbata-l cu istetimea ta.Baga-i ceva istorie, ceva cu,, Stiai ca?'' ☺ Sper ca te-am ajutat.winking

4 răspunsuri:
| joshua145 a răspuns:

Trei cuvinte, draga mea! FII..TU..INSATI!
Asta e toata cheia problemei.Cu siguranta va fi cineva care sa te iubeasca asa cum esti! Dar, tine minte, orice calitate morala(inteligenta, bun gust, calm)ajuta mult!

| RAY a răspuns:

Daca esti frumoasa e destul, din moment ca la varsta aia cautam sex ca doar nu, nu se insuram normal ca fizicul conteaza

| WaterDrop a răspuns:

Te plimbi lasciv prin fata lui, ii faci cu ochiul si ii mai dai din cand in cand cate un pupic de la distanta. Sigur va sa-i pe tine intr-una din zile.

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Nu poti face un baiat sa te iubeasca doar sa te placa.
Pai, ar trebui moral sa fi :
-vesela
-inteligenta
-nubunatica (putin)
-glumeata
-draguta
-vorbareata (putin)
Si ca aspect :
-parul ever curat
-ingrijita
-haine curate, accesorii
-poarta ceva diferit si unic (le place baietilor, dar nu carpe sau saci, ceva normal dar special)
Este foarte important contactul vizual cu el.
Sa flirtezi subtil, uita-te la el, vorbeste-i, curaj!
Bafta! happy