| Bannner a întrebat:

Noroc. Sambata seara am fost la un majoratul unei colege. Acolo era o fata cu care nu am apucat sa fac cunostinta cu ea. Doar ne-am aruncat cateva priviri dulci unul la altul.Pe mine acea fata m-a atras si chiar imi place de ea.[Suntem prieteni pe Facebook si Instagram] Mi-as dori sa fiu impreuna cu ea dar nu stiu cum sa fac... Stiti voi inceputul e mai greu. Merci,

1 răspuns:
| Negru_Rebeca_2002 a răspuns:

Vorbeste cu ea. Intreab-o de vorbă, așa vă dezvoltaţi relatia