| djpelly13 a întrebat:

sunt un baiat de 13 ani si am nevoie de niste sfaturi.De exemplu daca mie imi place de o fata cum stiu daca si ei ii place de mine sau daca nici nu ma cunoaste? Fata respactiva nu este din clasa de la mine si este cu un an mai mica.

4 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Du-te si spune-i ca-ti place de ea Drumul drept este cel mai bun

| DeniZu a răspuns:

Bag'o in seama, socializeaza cu ea, restul curge de la sine, daca si ei ii prezinti un oarecare interes, atunci va fi ok happy succes!

| TheBloodyRoses a răspuns:

Pai daca ai numai 13 mai asteapta macar putin si pana atunci imprieteneste-te cu ea si da-i voie sa te cunoasca mai bine si apoi sa-i spui ce simti de fapt pentru ea. Sper ca te-am ajutat big grin.

| djpelly13 explică:

Ms mult.As da funda da toate raspunsurile m-i se par folositoare.