| TePupiic a întrebat:

Am nevoie de niste sugestii... Imi place un baiat(din aceeasi clasa cu mine)

5 răspunsuri:
| Ge0 a răspuns:

Pai nu este nimic rau in asta.incearca mai intai sa-i dai niste semne. apropiati`va mai mult. de ex :cheama`ti toti colegii in parc.asa o sa vada ca esti prietenoasa cu toti. si ca tu ii scoti pe ceilalti din casa. asa vei petrece mai mult timp in preajma lui. daca nu il poti intreba ce.i place si ce nu.vb pe mess mai multe daca in fata nu ai curaj sa.i spui cv. bine acum depinde si de ce varsta ai. situatia se schimba la cei mari...

| AtateaConditii a răspuns:

Atunci de ce iti cauti un boyfriend pe net daca ai deja unul de agatat?
Sau e la modă cu unu virtual si unul real?

| teodor123123 a răspuns:

Incepe sa vorbesti cu el pe mess (buna ce mai faci ce ai mai facut azi etc) datio la o septica poker etc apoi tot e vara hai vii la bazinconfused mai vine si... de 3-4ori pana ajungi sal inviti la un suc ceva restul depinde de el

| SergiuBoss11 a răspuns:

Sa ii ceri prietenia.Au sunat anii 80 isi vor apucaturile in apoi.

Nu ai spus ce fel de sugestii vrei, dar reiese din fraza.Comporta-te frumos cu el, dar nu ii arata ca il placi.Cine nu vrea ce nu poate avea?
Crede-ma merge mereu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arata-i ca-l placi. Poarta-te special cu el, zambeste-i si stai pe langa el.
Poti sa-i ceri prietenia, dupa care(planuiesti tu)relatia sa evolueze.