| anonim_4396 a întrebat:

Bună, sunteți de acord să aveți o relatie cu fostul sot a surorii tale? Să precizez ca ei au un copil împreună dar fiecare și-a refăcut viața.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, categoric NU!
Este cel mai urat lucru posibil, batadu-ti joc de propria sora, intr-un mod dezgustator.
Chiar s-au terminat barbatii de pe fata pamantului?

8 răspunsuri:
| Emma30555 a răspuns:

S au terminat bărbații? Trebuie sa iei ce a avut sora ta? Îți dai seama cât e de absurd? Rămân uimita ce le trece unora prin cap

| Adry05 a răspuns:

Clar nu, ar fi dureros pentru ea. Nici cu fostii iubiti ai prietenelor nu m-as incurca, dar mai ales cu al surorii.

| Andreeush a răspuns:

Nu! În nici un caz.
E foarte urât așa ceva.

| Plato a răspuns:

Mizerabil

| QElenaBoghiu a răspuns:

Nu înțeleg chestia cu "ar fi urât" sunt multe cazuri fericite, precizez ca nu este vorba despre mine, dar vreau sa zic mama copilului nu vine pe la copil sa l vadă, dar sora este atașată de copil și are o educație bună și a ales sa fie aproape de copil. Eu cred ca nu este ceva bolnav

| RAY a răspuns:

Nu, e cam ciudat

| RAY a răspuns (pentru Emma30555):

Lipsa gandiri logice, analitice Emma

| Freya1 a răspuns:

Aaa pai atunci de aia nu te suporta ai lui, si probabil ca nici tu nu esti atat de sigura de relatie nu ca parintii sunt de vina.
Nu, nu as putea sa fac asa ceva nici cu o prietena da cu sora mea.