| FaraNumePls a întrebat:

De ce sunteti voi pe TPU.ro?

23 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Ca să îți răspundem la întrebarea asta.

| FaraNumePls explică (pentru T0T):

Da rolling on the floor cam așa este happy

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Te ajut cu sfaturi sa nu intri in depresie?

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Te înțeleg, deja o experimentezi după ziua de ieri.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

The Arsenal,, regina comeback-ului! Maine pierde chelsea si ne revenim

| LoveSleep a răspuns:

Vreau să ajut cât mai mulți oameni când nu construiesc case pentru cei nevoiași.

| justanotheruser99 a răspuns:

Plictiseala e de vina, dar uneori chiar am chef sa ajut lumea.

| FaraNumePls explică (pentru justanotheruser99):

Eu sunt in chestia asta TPU.ro de puțină vreme, nu a trecut o zi să nu intru pe site-ul acesta, dar o să-mi treacă febra TPU rolling on the floor

| vocea a răspuns:

Pentru competitie si pentru a ajuta oamenii cat pot.

| deeeaqq a răspuns:

Nu ştiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plictiseala

| FaraNumePls explică (pentru anonim_4396):

Doar atât? rolling on the floor Nu vrei sa ajuți lumea? :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru FaraNumePls):

De ce mi-as bate capul. Oricum lumea nu asculta asa ca nu imi bat capul sa fac pe filozoful ca restul de pe aici care se mint ca fac cine stie ce bine ca sa poata dormi noaptea mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa am de cine rade

| AdelaElena88 a răspuns:

Initial am intrat sa primesc niste raspunsuri, si apoi a inceput sa imi placa ideea de a ajuta oamenii. Am cateva raspunsuri castigatoare, cel mai mult imi place cand primesc mesaje de genul : iti multumesc, chiar m-ai ajutat, mi-ai deschis capul, imi place cum gandesti si asa mai departe. Imi place sa ajut oamenii cu ce pot, i-as ajuta si mai mult daca as avea cum, ma face sa ma simt foarte bine. Consider ca sunt foarte empatica. Intru destul de des si uneori am tendinta sa imi pierd timpul pe aici, eu avand un program si asa destul de incarcat laughing

| ălkjmhgf a răspuns:

Degeaba.

| LoveSleep a răspuns (pentru ălkjmhgf):

Degaba, da, da, sigur.

| ălkjmhgf a răspuns (pentru LoveSleep):

Eu am zis degeaba, nu degabawinking

| LoveSleep a răspuns (pentru ălkjmhgf):

Nu am tasta e la tastatură.

| NotMyFault a răspuns:

Caut un plan sa cuceresc lumea.

| 7iulie a răspuns:

Ma plictisesc uneori si n-am chef de scoala.

| Alexandra28Co a răspuns:

Eu intru cand am nevoie de un raspuns.