| shift22 a întrebat:

Tatal meu este var primar cu bunica unei fete. pot avea o relatie cu aceasta fata sau suntem rude prea apropiate?

Răspuns Câştigător
| Latky a răspuns:

Da, ati fi a 7 spitza

| shift22 explică (pentru Latky):

Pe bune? exista vre un site sau ceva..sau cum ti-ai dat seama ca pot avea o relatie cu ea?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu altă fată nu ai găsit?
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Cauta alta.

| ClauA17 a răspuns:

Pai ar trebui sa iti intrebi tatal, esti si tu ceva neam cu ea, dar nu-i frumos sa fii cu ea ce o sa zica oamenii, si in plus casatoria intre rude este interzisa de Dumnezeu. cere sfatul parintilor mai bine. funda? :d

| violetamariapwp a răspuns:

Nu cred ca este cel mai indicat.

| Tyna_Maria_1990 a răspuns:

Suñteti rude.
Imi pare rau.

| shift22 explică:

Ce grad de rudenie avem eu si fata respectiva?