| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Acum 2 zile m-am indragostit de o fata de pe facebook.I-am dat cerere de prietenie, a acceptato si am vorbit. A doua zi am intrebat-o daca vrea sa fie impreuna cu mine dar a zis ca nu prea. Nu ma voi lasa pana nu o sa fiu impreuna cu ea! Adevarul e ca ea nici nu ma cunostea. Daca aveti vreun sfat cum sa o abordez va rog spunetimi! Nu voi renunta!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa doua zile vrei o relatie?
Vorbeste cu ea, daca va intelegeti o sa fi-ti intr-o relatie fara sa ceara unul din voi asta, o sa fie ceva natural.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vorbeste cu ea pe FB, aveti doar 2 zile, nu sarii pe ea, ai rabdare!

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Fetele sunt prea inteligente ca sa iasa cu copilasi care se indragostesc pe Facebook.

| Ahatus a răspuns:

Penibil