| mariaaaaaaaaaa a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru! La aceasta intrebare dau fundita! Deci sa incepem... Am 14 ani stau cu un baiat este prima mea relatie si a lui la fel ( mai exact eu sunt prima lui iubita iar el e primul meu iubit) ne-am mai pupat de cateva ori, inainte cand iesea de pe mess imi spunea : "papa, te pup, te iubesc"(si semne dinacestea :X:* ), dar de la un timp imi trimite doar papa si uneori chiar nu imi trimite nimic. Am aflat ca ii place de o fata (pentru ca are sanii mari, etc) Aceasta fata imi este amica, iar eu vreau sa fac in asa fel incat sa ii sucesc mintile (sarutandu-l sau nu stiu cum), sa nu se mai gandeasca la aceasta fata ( X ). Ce credeti ca ar trebui sa fac? Cum sa il sarut ca sa ii placa cat mai mult? Sau ce pot face sa ii sucesc de tot miintile! Va rog sa imi spuneti cum sa il sarut sau sa ii sucesc mintile detaliu cu detaliu! Va rog frumos! Il iubesc foarte mult si nu pot renunta la el!

promit ca dau fundita :X

5 răspunsuri:
| ellene a răspuns:

Fara cuvinte... laughing

| StreetDancer a răspuns:

E normal sa fii asa de '' nebuna '' dupa el. E de inteles, doar este prima ta dragoste.

Nu stiu exact ce sa iti zic pentru ca nu am destule detalii dar, te-ai gandit ca mozolu' poate o sa va apropie mai mult? Fi putin mai atenta cu el, mai fai cu ochiul, cand iesiti in oras fi putin mai dragostoasa ( daca asa e felul lui ).

Dar daca se uita dupa altele ...doar pentru ca au tate mai mari laughing inseamna ca nu te merita cu adevarat.

In functie de felul lui de a fi, asa sa te comporti cu el. ( s-ar putea sa nu ii placa atat de mult atentia sau lingusitul ). Oricum mult succes! big hug Gheara pe el, e al tau! Nu te lasa, Maria! love struck

| Kat123456 a răspuns:

Pai cam dificil de spus baietii pot fi foarte caposi sau cand vor ceva, dar incearca sa ii propui sa mergeti la un film, in parc mai spre seara, la un restaurant. ex: in parc sa te apropii de el ii zici ca tie frig si apoi il privesti in ochi si il saruti... gandeste-te doar ca esti fata il poti seducehappy

| dollydee a răspuns:

Looollz rolling on the floor

| dienuza a răspuns:

Daci! mai intai te prefaci ca te plimbi pe langa el cand e e pe unde va aproape tu il vei saruta si ea va crede ca sunteti un cuplu si o sa se desparta de el