| mariaaaaaaaaaa a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru! La aceasta intrebare dau fundita! Deci sa incepem... Am 14 ani stau cu un baiat este prima mea relatie si a lui la fel ( mai exact eu sunt prima lui iubita iar el e primul meu iubit) ne-am mai pupat de cateva ori, inainte cand iesea de pe mess imi spunea : "papa, te pup, te iubesc"(si semne dinacestea :X:* ), dar de la un timp imi trimite doar papa si uneori chiar nu imi trimite nimic. Am aflat ca ii place de o fata (pentru ca are sanii mari, etc) Aceasta fata imi este amica, iar eu vreau sa fac in asa fel incat sa ii sucesc mintile (sarutandu-l sau nu stiu cum), sa nu se mai gandeasca la aceasta fata ( X ). Ce credeti ca ar trebui sa fac? Cum sa il sarut ca sa ii placa cat mai mult? Sau ce pot face sa ii sucesc de tot miintile! Va rog sa imi spuneti cum sa il sarut sau sa ii sucesc mintile detaliu cu detaliu! Va rog frumos! Il iubesc foarte mult si nu pot renunta la el!

promit ca dau fundita :X:X

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Nu te sfarma, ba poate mai bine da-i tu lui papucii inainte sa se duca el singur, ca vitelu', dupa una mai tatoasa. Ce sa zic, poate nu o supt destul cand o fost mic?
Daca trebuie sa faci ceva ca sa-l tii langa tine, atunci gandeste-te daca merita? Ca se va gasi alta care va face mai mult, sau a face aceleasi lucruri ca tine, dar dee, ii mai alta, ii noua sau ii mai tatoasa si lui ii place diversitatea, atunci cu ce te alegi?

| RyanGeorge a răspuns:

Maria, la varstele voastre nu trebuie sa puneti atat suflet pe o relatie, spun asta pentru ca asa am fost si eu cand aveam 13 ani, am fost cu o fata si am stat cu ea aproape 1 an dar am lasat'o la fel din cauza la alta colega de a ei pentru ca era mai dezvoltata, majoritatea baietilor cu varstele 14 - 17ani nu vor altceva decat distractie si mereu cate ceva nou, iar in majoritatea cazurilor in care la baiat este pentru prima oara cand are o prietena se termina intotdeauna despartirea de fata si inlocuirea cu o vecina de bloc-vecina de cartier sau colega de clasa, detalii cum sa il cuceresti nu am ideea pentru ca din cate stiu eu nu ai cum sa il schimbi la deciziile care le-a luat si care la mijloc este vorba de fata.

| Paty3 a răspuns:

Neserios baiatul.straight face

| M3HappyKid a răspuns:

Si eu sufar tot la fellaughing dar am luat o decizie buna nu-l mai bag in seama nu mai vornesc cu el de 6 luni nici salut nici nimic trec pe langa el nici nu ma uitlaughing sufarsad mult dar mai sunt si alti baieti pe globul pamantesc asta am depistat stai fara girji nu s`au terminat baietiilaughingwinking succes nu-l mai baga in seama si gata daca chiar tine la tine se va intoarcewinking

| Danzeise a răspuns:

Daca vrei sa ii sucesti de tot mintzile.incearca cu sucitorullaughing sigur ca o sa mearga.iti spun eu
Nu te duce dupa el nu te lasa la mila baietzilor ca o sa isi deie seama ca ai face orice pentru el. Daca ei 2 se iubesc eu spun sa te dai la oparte si sa nu intervi intre ei ca daca te iubeste o sa vina inapi la tine. Dar din cate ai spus u el este inebunit dupa alta.
Cel mai bine gasestetzi altul pe aceias lungime de unda cu tinewinking