| SzidySzidonia a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru.Se apropie ziua mamei mele si nu stiu ce cadou sa-i fac. Vreau ceva facut manual.Anul trecut am facut o fotografie si am pus-o in rama...Nu vreau lucruri cumparate pentru ca nu cred ca s-ar bucura foarte mult.Va rog sa ma ajutati. Funda+vot!

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa fie ceva scump, char daca e facut manual. E bine sa realizezi ceva simplu si frumos. Daca esti talentata la desen, ii poti desena ceva dragut. Daca poti, ii poti canta o melodie. Ai mai putea sa-i scrii o scrisoare cu o urare pentru ziua ei sau sa creezi pentru ea o poezie. Poti sa-i creezi ceva, o inima, nu stiu ce. (poate ceva invatat la scoala, la abilitatile practice)
Sunt multe posibilitati, trebuie doar sa fii creativ.

| SzidySzidonia explică (pentru anonim_4396):

Si eu m-am gandit la un desen, dar mai vreau ceva, mi se pare putin, pentru ca mama de ziua mea mereu face un cadou mare...happy

| AnonymousB a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=NgV_HVFaapQ sau asta :3 poti sa scrii 50 de motive pentru care o iubesti, eu am facut asta pentru prietenul meu :3

| MirelaNicoleta a răspuns:

O cutie de bijuterii, ii poti face o bratara, o pereche de cercelusi crosetati, o geanta din reviste vechi. Hotaraste-te tu, imi dai reply la mesaj si eu iti trimit tutoriale

| SzidySzidonia explică (pentru MirelaNicoleta):

Meris mult, as vrea sa incerc cutia de bijuterii sau geanta din reviste.happy

| FazzaNica a răspuns:

Poti sa-i faci un ceas cu fotografia ei, il poti comanda intr-un salon de computere sau alcatuieste-i o poezie si un buchet de flori happy Succese

| Elena1396 a răspuns:

Salut! De ce nu ii spui mamei tale cat de mt o iubesti? Ii poti scrie pe o felicitare cateva ganduri dupa care sa faceti un picnic si sa dapanati amintiri.
Sau ii poti pregati o cina acasa.
O scutesti de facut mancare si pregatesti ce stii ca ii place.Mamelor le place sa aiba afectiune decat cadouri.
Ofera-i o zi frumoase.
Fa-o sa-si aduca aminte de tineretea ei.
Fa-o fericita.
Pregateste-i o zi de neuitat

| Comandocip a răspuns:

Pai un filmulet video gen : cea mai buna mama (sau se poate si alt titlu mai inspirat eu am dat doar un ex)si pui poze cu ea si tine si la sfarsit bagi un mare Te iubesc ^_^