| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de niste ajutor din partea voastra:degraba e ziua de nastere a prietenului prietenei mele.Ea vrea sa-i faca o mega-surpriza.Toate planurile sale merg OK, dar are o mica problema si mi-a solicitat ajutorul:nu stie ce cadou sa-i dea.As avea nevoie de niste propuneri originale,va rog mult. Avem niste idei, dar m-am gindit ca ar fi OK daca as solicita si ajutorul celolrlalti.Merci mult celor care ma inteleg si ma ajuta,va pup:*! Iar celorlalti, ziua bunahappy

10 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

O petrecere happy

| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Ar trebui sa fie ceva original, din inima facut de voi, un cadou frumos si simpl, si da, ar merge si o petrecere surpriza.
Peace!

Răspuns utilizator avertizat
| AgentBomboana007 a răspuns:

La baiti merge ceva gen: o petrecere surpriza, un parfum, un tricou, o minge (daca-i place sportul) sau o cina romantica in doi. Bafta!

| almirock a răspuns:

O petrecere surpriza ar fi ceva minunat!

| AnonymousB a răspuns:

Sa faca ceva de mana ei exemplu https://www.youtube.com/watch?v=pN86hu_kYFs, poate sa mai caute pe net Diy :P sper ca te am ajuta.

| AlinDC a răspuns:

Cadoul trebuie sa il caracterizeze de exemplu dupa varsta si hobby.

| Danut_Iordache_1994 a răspuns:

Salut...sa stii ca imi trebiue niste informatii mai detaliate pentru ati putea raspunde concret. Depinde de varsta; daca are 13-14 ani si este genul acela de baiat finutz, sa ii faca ceva manual gen origami sau o felicitare mai speciala. Daca este genul acela de baiat mai protector si mai dur sa se duca cu sentimentele undeva mai departe deoarece majoritatea baietilor de genul acesta se maturizeaza mult mai repede; de exemplu o plimbare printr-un parc ar putea fi un cadou frumos dar aceasta intalnire trebuie sa aiba un sfarsit mai deosebit.

Sper ca am fost de ajutor.

| Stefan_Cristian_Dumbrava_1973 a răspuns:

1 am nevoie sa stiu ce varsta are dar in principal chiar si un buchet cu flori ar merge si eventual sai scrie o poezie
si daca vrei (ceva material) niste cercei ......bafta.