| realistul01 a întrebat:

Se apropie ziua de nastere a prietenei mele si m-am gindit sa fac ceva mai special, dar nu ma taie nimic prin minte, ce cadou sa-i iau sau ce surpiza sa-i fac. Aveti ceva idei? Ce-mi recomandati?

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

Un site, un album foto, o dedicatie la karaoke, o filmare, o excursie doar voi 2, uite aici niste idei - http://www.surprizewow.com/arhiva/ Sper ca te-am ajutat. Bafta

4 răspunsuri:
| realistul01 explică:

Bugetul nu ar fi o problema, dar totusi sa nu exagerati big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa ii faci orice cadou..Gestul conteaza si sunt sigur ca va fi bucuroasa!

| Cristian1994 a răspuns:

Gandeste-te la ceva vestimentar.o rochita nu ar strica mai ales ca e vremea lor acum.happy

| realistul01 explică (pentru Cristian1994):

Sa nu ne rezumam la haine