| ILD a întrebat:

M-am gindit ca de Ziua Indragostitilor sa-i fac cadou prietenului meu o carte cu pozele noastre, deci cum e carte (nu album) m-am gindit la titlul "De ce te iubesc" si astept citeva propuneri, sugestii despre ce as putea scrii in carte, sa adaug la fiecare pagina cite un gind, citat... poate imi propuneti si alt titlu. Astept cele mai frumoase idei si ginduri despre dragoste, ceva nou!

1 răspuns:
| StarkWolf a răspuns:

Este foarte frumos, dar eu sunt de parere ca titlul nu se potriveste. Mai bine ar suna si ar fi mai frumos "Pentru ca te iubesc" sau "Pe tine te iubesc" etc. Succes cu cartea!