| maria28888 a întrebat:

Buna seara,
Ma numesc: Maria, am 18 ani si nu am mai avut iubit. Aceasta intrebare este adresata in special baietilor.
Ofer funda!
Dupa ce un baiat imi spune ca ma place, ce ar trebuie ui sa fac? sa-l sarut sau sa il las pe el primul, sa ii spun ca il plac sau sa nu ii spun si doar sa-l sarut?
Merci!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai 18 ani şi ne întrebi aşa ceva?
Nu ştiu dacă e de apreciat sau e de plâns. Dacă un băiat îţi spune că te place... Dacă îl cunoşti şi îl placi la rândul tău, spune-i. Dacă nu îl cunoşti şi totuşi îţi spune că te place, dă-i o poşetă în cap şi fugi. Nu e de bine!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Decat sa nu stie la varsta asta, mai bine sa o fi supt la toata scoala este. este?
nimeni nu s-a nascut invatat,

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii zici si tu ca il placi, si vezi cum decurge chestie. nu sarii sa-l saruti imediat, ca dupa o saptamana are pretentii la altele asa ca.

| jamal000 a răspuns:

Lasa lucrurile sa curga de la sine...nu trebuie sa ii spui neaparat ca il placi, poate sesiza asta din comportamnetul pe care-l ai vis a vis de el..cat despre sarut..vine de la sine si lasa l pe el sa ia atitudine

| CISCO a răspuns:

Daca baiatul spune ca te place este bine, spune-i decat atat ca si tu il placi si gata.