| Iuliia94 a întrebat:

Buna TPU.Am o nelamurire.In 1995, in Dunare(care facea legatura cu sarbii), a fost un accident naval.Acolo,se afla si tatal meu.Insa el impreuna cu alti doi oameni nu au fost gasiti.Mama a fost l 17 ghicitoare, insa niciuna dintre ele nu i-a spus ca el este mort.Nu am decat buletinul lui si livretul militar.Cum as putea da de el? O fi inchis la sarbi?straight face.Va multumesc mult

9 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

E mort.

| Hevnoraak a răspuns:

E mort mai mult ca sigur, lasă-l să se odihnească în pace, nu avea încredere în ghicitoare și în plus de ce l-ar ține închis sârbi dacă nu a făcut nimic ilegal?

| Yumeno a răspuns (pentru Hevnoraak):

Ce frumos stii sa consolezi laughing

| Hevnoraak a răspuns (pentru Yumeno):

Mi s-a spus în mod repetat că sunt insensibil, dar nu înseamnă că nu imi pare rău pentru ea, doar că își face speranțe inutile.

| Predator30 a răspuns:

Nu trebuia sa te duci la ghicitoare. sfatul meu este sa mergi la o sectie de politie si sa il dai disparut, sa le dai detalii despre el si sa te ajute Dumnezeu sa il gasesti ..succes

| qrage a răspuns:

Dupa 17 ani daca nu ati dat de el inca, din pacate nu cred ca mai sunt sanse sa fie in viata, v-ar fi contactat in atatia ani daca era bine

| Bia379 a răspuns:

Ghicitoarele nu sunt de incredere, ar spune orice numai ca sa iti ia banii.
Cea mai buna solutie este sa va duceti la politie.
Mult noroc!

| Iuliia94 explică:

Transporta petrol.Era ilegal...Iar predator, e dat disparut din 1995. E putin cam ciudat.Inainte sa plece cica s-ar fi certat cu mama.Si dintr-odata a disparut.Strange.happy

| Iuliia94 explică:

Iar eu, astazi am vorbit cu 3 ghicitoare la telefon.Nu mi-au cerut nimic.Iar eu la randul meu le-am spus doar ca e disparut, atat.Mi-au spus toate ca traieste.straight face..De la evidenta populatiei as putea afla ceva?