| ofatatimida a întrebat:

Buna TPU.Am o problema care ma chinuie de vreo 3 luni.S-a intamplat in luna mai. Unchiul meu din partea mamei a venit la noi acasa pentru a sta cu mine, mama fiind la servici iar tata plecat in Spania.Totul a fost ok, pana cand s-a facut seara.Mama a venit acasa si a mers in cealalta camera pentru a dormi.Eu eram cu unchiul meu in sufragerie, eu stateam pe pc iar el pe telefon.Pe la 2 noaptea eu m-am asezat pe canapea iar el s-a asezat langa mine.L-am rugat daca imi poate face masaj pe picioare si pe maini,pentru ca nu ma simteam prea bine.El a acceptat, s-a ridicat in picioare si a inceput sa-mi fac masaj.La scurt timp.mi-a dat pantalonii jos si a inceput sa ma pipaie.Eu mi-am luat inapoi pantalonii pe mine iar el si-a cerut scuze si mi-a spus ca ma place si ca vrea sa-l masturbez macar.Eu nu am vrut,dar m-a amenintat, spunandu-mi ca va pune un prieten sa-mi faca rau.De frica, am fost de acord.Nu a mai aflat nimeni in afara de noi insa ma chinuie constiinta cand stiu ce s-a intamplat atunci. Vreau sa-l fac sa-i para rau pentru ce m-a pus sa-i fac,sa-l fac sa regrete, sa simta si el ce-am simtit eu in momentul in care m-a umilit in halul ala.Precizez ca el are 43 de ani iar eu aproape 14 ani.
Va multumesc din suflet pentru timpul acordat si va rog frumos fara comentarii rautacioase,eu n-am nici-o vina in toata povestea asta, funda raspunsului care ma va ajuta cel mai mult.

5 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Trebuia să vorbeşti cu mama ta imediat după ce s-a întâmplat acest lucru. Acum dacă îi spui, cine ştie dacă va mai crede...
Părerea mea este să îi povesteşti totuşi mamei tale, e fratele ei, iar lucrurile nu pot rămâne aşa.
PS - Dacă se mai întâmplă vreun lucru de genul acesta, să ţipi, nu te mai supune.

Toate cele bune!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Spune i urgent mamei tale, intrucit este fratele ei, ea va stii cum să il potolească pe dement.

| Hng123 a răspuns:

Serios iti citesc intrebarile si mor de ras ..nu poti vorbii serios >Oricum ai o imaginatie bogata si foarte tare faza cu o fata timida >Hai Pupicei.

| robert909 a răspuns:

Eu m-as duce cu un cutit si la-s omori. Sincer

| Answerosu a răspuns:

Spune-i mamei tale. Unchiul tau poate fi bagat in puscarie pentru abuz de minori, sau chiar pedofilie(desi nu cred). oricum, tunu ai nicio vina in treaba asta si nu are de ce sa iti fie rusine