| kapshunik27 a întrebat:

Buna TPU!
Am 13 ani si azi am incercat ceva nou cu iubitul meuu... el are 12 ani, dar nu este ceva rau, mie imi place de el chiar si asa.
Am fost la el acasa crezand ca vom face temele, noi suntem in aceeasi scoala si avem teme asemanatoare dar cand ne-am asezat pe pat a inceput sa ma atinga incet pe picior pana a ajuns cu mana la mine intre picioare.
Am simtit o senzatie ciudata iar cand am ajuns acasa chiloteii mei erau uzi iar pe ei era o substanta alba ciudata.
Credeti ca s-a intamplat ceva grav? Rog seriozitate, dau funda.

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai răcit si iti curg m.

| Violleta2022 a răspuns:

Fantezii de copii mici la 12 -13 ani, jucandu-se de- iubeala cu papusile.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai avut o temă de casă umedă.

| Emilian65 a răspuns:

Nu s-a intamplat nimic deosebit. Doar o excitare puternica la tine care ti-a patat chilotii.

| Sofer a răspuns:

E normal. Nu e nimic grav.

| Mayhem666 a răspuns:

Mai dau pe aici de trolli, dar postarea asta e mult prea evidenta ca e scrisa de mana unui troll fara experienta.

| Werrich a răspuns:

Troll!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce preocupații mai au copiii în ziua de azi.

| Tactuecelmaitare a răspuns:

TE ROG EU vorbeste cu parintii despre asta!

| teli92 a răspuns:

Da-i un cap in gura si lasa prostiile. La varsta voastra va arde de cotait in loc sa puneti mana pe carte

| sadrian46 a răspuns (pentru teli92):

Și ce rost are mâna pe carte? Să ajungi analfabet cu bac?

| Mirela347 a răspuns:

Nu s-a întâmplat nimic, doar ai fost excitată, iar atunci vaginul se lubrifiază sigur pentru un posibil contact sexual.

| nothing67 a răspuns:

La 13 ani ar fi bine sa nu l mai lasi sa te atinga si sa i zici sa faceti temehappy