| maryamaryamarya a întrebat:

Buna TPU am o problema cu iubitul meu suntem impreuna de 2 saptamani si nici nu suntem din aleias localitate e un pic de distanta intre noi si vorbim des pe facebook dar de cand suntem impreuna nu ne-am intalnit nicioata si tot eu incepp conversatia cand il vad ca e pe facebook si odata i-am zis iubi si mi-a zis si el iubi dar aseara si am mai patit odata asta i-am zis iubi si nu mi-a raspuns si in urma cu vreo 2 3 zile am vauztt ca o dat like la 2 poze la o fata ar trebui sa ma ingrijorez oare ma inseala
va rog dati-mi un sfat chiar nu stiu ce sa fac e primull iubit si eu sunt o fire de asta mai geloasa
oare sa fie teama ca sa nu ma insele si asta ma inpingesa cred ca ma inseala el mi-a zis ca ma iubeste cu adevarat si am facut un facebook fals ca sa vad daca ma iubeste sau nu si el nu stia ca eu sunt pe facebookul ala si l-am intrebat daca ma iuibeste si o zis ca da dar mi-e frica ca ma inseala
va rog dati-mi un sfal! ce sa fac?
funda!

1 răspuns:
| Vix999 a răspuns:

Pai nu te inseala pentru ca nu este intr-o relatie cu tine laughing
Dupa 2 saptamani ..de conversatii pe facebook tu vorbesti de iubire? E atat de gresit totul ca nu stiu de unde sa incep sa-ti explic.