| love10andra a întrebat:

Am o problema urgenta! Pe facebook am dat ignor unei persoane...pe atunci eram certate.dar acum ne-am impacat! Problema este urmatoarea:ea si-a facut o pagina de facebook si vrea sa ma puna si pe mine admina...si eu vreau, dar acum eu nu o mai gasesc pe ea si nici ea pe mine.Cum sa fac ca sa o scot din lista celor pe care le-am dat ignor la un comentariu sau chiar la pagina ei! Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Dai pe sageata aia din dreapta sus de la facebook si apoi privacy settings, dai mai jos pana la Blocked People and Apps si dai click pe Manage Blocking. Cred ca pe acolo este. O gasesti tu. Si ii dai unblock.