| Blossomis a întrebat:

Buna TPU.AS avea nevoie de ajutor din partea voastra.AM o pisica de 11 luni care a intrat in calduri si am zis sa o imperechez si pe ea o data macar,imi doresc mult sa faca pui dar nu am dat-o afara niciodata.Am adus ieri un motan care are cam un an si ceva si pisica mea fuge de el si urla.De ce nu se imprecheaza?

Si acum am motanul in casa dar nu se intampla nimic.

Dau funda.Scz de categorie.

3 răspunsuri:
| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Fa-i sa se inteleaga si poate merge.

| FroddoLikesBlood a răspuns:

Pai poate ca ar trebui sa mai astepti putin pana se acomodeza amandoi,pisica faca asa ca de obicei motanul ''se da la ea'' ca sa zic asa laughing.Mai astepata si timpul cred ca le va rezolva pe toate. Dar poti intreba si un veterinar, ce poti face in cazul asta, el e in masura sa iti dea un sfat. BAFTA!

| DH01 a răspuns:

Nu se cunosc, sa se acomodeze, stai cu ochii pe ea.e prima data si.