| JustUs4ever a întrebat:

As dori sa-i iau iubitului meu un cadou,, de impacare ``. Ceva idei?batting eyelashes Dau fundita si votwinking

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un ursulet care tine in brata o inimioara pe care sa scrie,, te iubesc,,

| YoYoLicious a răspuns:

Daca esti mai practica, ii poti face un CD cu un filmuletz cu pozele voastre, si gandurile tale...gen iti multumesc ca faci parte din viata mea, te iubesc mult, chestii de genul asta, dar ideea @codrutei e GENIALA. cu oamenii de pe strada, crd ca o sa ii fac si eu fostului asa laughing

| noktambul a răspuns:

Fa-i cadou ceva cu parul cret laughing

| Troll a răspuns:

Nu ii vad rostu sa ii iei un cadou de impacare... nici dac a fost vina ta ca s-a intamplat ce s-a intamplat.

Se poate obisnui cu asta si sa se tot supere sa primeasca cadouri asa ca ai grija laughing

| maftei a răspuns:

Pai acum depinde care a fost si motivul pentru care v-ati certat.Tu stii ce ai place si ce ar putea sa asi doreasca

| maftei a răspuns:

Pai acum depinde care a fost si motivul pentru care v-ati certat.Tu stii ce ai place si ce ar putea sa asi doreasca.Scriei si tu o scrisoare de dragoste sau trimite un sms si spune-i ca vreti sa va ampacati si ca ati pare rau...

| DexterKill a răspuns:

O bratara de argint daca e mai stilat, dar ceva finut nu de cocalari cu 5 centimetri grosime si tot felul de stiu eu... Daca e mai activ cumpara-i un tricou ceva

| vali11 a răspuns:

Un ceas, un parfum, ceva accesori pentru baiteti vezi tuwinking

| crixus a răspuns:

O noapte de sex nebun

| xPIKYx a răspuns:

Pai in primul rand,un baiat ar trebui sa dea cadou unei fete,dar daca tu vrei sati ceri scuze este acceptabil, iai putea lua ceva simbolic, sau ar merge un ursulet cu o inimioara pe care scrie "I'm sorry" sau ceva de genu. happy

| codruta_3211 a răspuns:

Buna,pai cel mai frumos cadou parerea mea ar fi sa ii faci o surpriza big grin ceva de genu '' sa vb cu cateva persoane de pe strada ca sa le zici '' auzi te rog cand iese o fata blonda cu ochhi verzi din acest bloc magazin ce este sa ii spi asa ( iti sta foarte bine impreuna cu (cum te numesti) impacate cu el altu sa ii zica '' cat de frumos va sta impreuna )... dupa fazele astea sa organizezi un loc doa pentru ea cu lumanari si ind rum spre locul ala sa ii pui niste indici de ex niste lumanari i n forma de sageti sau niste pietricele colorate in forma de sageata big grin si cand ajunge la locul ala unde vrei tu sai organizezi iii faci cu o patura o cina romantika niste biletele de dragoste sampanie, niste bomboane si u n mik cadou ( un ursuletz o inimioara ceva dulcewinking ) sugur va functiona sper sa te fi ajutat cu ceva big grin :X

| irinel_4695 a răspuns:

Un pupic
laughing