| 3Iuliana21 a întrebat:

Ce as putea sa ii iau cadou iubitului meu de Crăciun legat de mașini? Pasiunea lui sunt mașinile.
Ce as putea sa ii cumpăr sa il surprind si sa stiu ca o sa ii placă?

7 răspunsuri:
| Ehof a răspuns:

Trebuie neapărat pentru mașină? Presupun că ar fi foarte încântat și cu o cană presonalizată cu voi doi... Deoarce la mașină nu prea ai ce achizitiona.

| Bizon95 a răspuns:

Https://www.emag.ro/......iniatura/c
alege de acolo ce model stii ca ii place lui mai mult :P

sau, unul din disk-urile astea:
https://www.emag.ro/......+furious/c
eu l-as alege pe asta:
https://www.emag.ro/......ast+five/c
pentru ca mi-a placut cel mai mult... dar asta e preferinta mea, tu stii mai bine ce ii place lui;)

| baru a răspuns:

Ceva legat de muzica. Subufar, DVD, ..amplificator..etc

| 3Iuliana21 explică (pentru Ehof):

I-am luat cană si breloc personalizat.
Altceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O masina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa-i cumperi 4 cauciucuri de iarna.Si jante.E vreo 500 de euro maxim, depinde de dimensiunea rotilor... Eventual daca v-a lua prin decembrie vreo amenda, poti sa i-o platesti tu, ar fi un gest frumos. Apoi te poti interesa daca are asigurare si revizia facuta, mai e si acolo 3-400.Deci cu 1000 ai scapat.Ar mai fi de verificat daca are trusa sanitara si stingatorul in termenii de garantie, cric, cheia si roata de rezerva, si vesta verde cu triunghiul rosu când are de facut o pana in drum...Pe care trebuie s-o faca el, ca e treaba de barbat, adica nu trebuie sa exageram si sa-i schimbi tu roata, daca se nimereste chiar de Craciun sa intepe vreun cauciuc.Cam atat.Si sa-l ajuti sa dea zapada de pe masina, cand trec utilajele si o acopera toata.