| Cupidon_1437 a întrebat:

Ce ma fac? :-s

Iubitul unei prietene ne-a invitat la el pe mine si pe prietena mea (BFF, adica asa cred), era totul okey!
Ne-am uitat impreuna la un film, pe calc.
Dupa ce filmul s-a terminat, prietena mea a plecat pana la baie. Cat timp ea era la baie, prietenul ei se comporta ciudat cu mine. Eu eram cu spatele spre el, iar el m-a imbratisat, cu mainile pe burta mea (va imagina-ti voi), apoi eu m-am intors cu fata spre el cu intentia de ai da o palma (1. pentru ca imi inseala BFF'u. 2. pentru ca eu am prieten), dar nu am reusit sa-l lovesc, el mi-a prins mana, iar apoi m-a sarutat cu forta, norocul a fost ca prietena mea a iesit din baie iar asa el m-a lasat in pace.
In dupa masa aia i-am spus prietenei mele ce s-a intamplat, dar ea nu a vrut sa ma CreadA, spunea ca prietenul ei nu ar fy in stare de asa ceva. Treaba e ca, discutia respectiva a auzit-o prietenul meu [ :-ss ] care s-a enervat rau de tot, motiv pentru care l-a cautat pe iubitul prietenei mele si l-a batut.

Eu ce fac acum? Prietena mea l-a lasat pe tipu' ala, pentru ca nu i-a placut cum s-a comportat, nu a fost corect (nici in ceea ce priveste relatia lor, nici cum s-a comportat cu mine).

Iubitul meu acum mi se pare ca nu mai are incredere in mine.

Voi ce parere aveti desprea toata problema asta?

9 răspunsuri:
| LovelyGirl_3607 a răspuns:

Cristianorudi7 poate ei or fy ratati, dar nu-i stress :-J ptk deocamdata tu esti un FRAiER la nivel MONDIAL rolling on the floor

Cidata poveste, da' cred ca nu si-a pierdut increderea in tine, daca l-a batut pe kretinu' ala, inseamna ca a inteles cum stau lucrurile, ca e constient de faptul ca el s-a dat la tine si nu invers!
asta-i parerea mea big grin

pupirici!
and BFT! kiss

| Baton a răspuns:

Asta este...se mai intampla si din astea.
ideea e ca acea prietena nu s-a suparat pe tine nu?
daca mai era cineva cu tine si cu prietenul ei atunci putes spune ce si cum dar asa...
cat despre prietenul tau care nu crezi ca mai are incredere in tine ii poti explica situatia sau il poti lasa sa credeada ce vrea.pana la urma va avea incredere in tine., totul depinde ca tu sa nu ii mai dai nici un motiv sa nu aiba incredere in tine.

| cristianorudi7 a răspuns:

Suna ca un film ratat, ratatiloooooooooooooooooor

| raluca18 a răspuns:

Este bine ca i-ai spus insa daca il iubea cu adevarat si avea incredere oarba in el iti puteai pierde o prietenie, prietenul tau daca te iubeste si tu la fel ii vei castiga increderea din nou cu timpul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună Cupidon! Ai făcut foarte bine că i-ai spus prietenei tale acest lucru, ceea ce dovedește că ești o bună prietenă! Poate că ar trebui să vorbești cu prietenul tău ca să îți dai seama dacă mai are încredere în tine așa cum a avut și înainte. Sau poate că el nu și-a pierdut încrederea în tine și este impresia ta unde știi că nu i-ai spus toată treaba asta și a auzit din discuția dintre tine si BFF. E normal să-l fi deranjat treaba asta din moment ce ține la tine și mai ales că i-ai ascuns toată povestea asta.

| tiktak44 a răspuns:

Asta e se mai intampala, spune-i ce simti prietenului tau

| methamorphosis a răspuns:

Fii mai afectiva fata de prietenul tau.va functiona

| Ruth_3500 a răspuns:

Pai ce parere sa am?
Eu daca eram in locul tau m-as fi tras repede de langa el, i-as fi spus vreo 3 vorbe mai dure, si nu mai apuca sa ma sarute.
Prietenul tau daca tine la tine, va avea din nou incredere in tine.

| Allie_9839 a răspuns:

Incearca sa discuti cu iubitul tau si sa ii spui ca tu chiar ti la el...cat despre baiatul acela eu ii dau un sfat prietenei tale sa il lase de tot exista o multime de baieti pe lume...