| Deliaa94 a întrebat:

ce parere aveti daca un barbat spune ca te-am inselat? M-am despartit de el acum 1 luna iar sambata am avut o discutie cu el cand l-am intrebat daca se aude cu cineva, prima oara mi-a spus ca se aude cu mai multe persoane dar inca nu a gasit pe cineva, in sens sa aiba o relatie. dupa mi-a spus ca de fapt are una care a cunoscut-o sapt trecuta si au avut si raporturi sexuale chiar sambata cand am vb cu el ..mai ales ca aceea femeie mi-a spus ca e maritata.dar a spus ca este doar sex intre ei. Credeti ca este adevarat, sau mi-a spus doar asa indepartandu-ma mai mult de el ..cum ar fi sa nu-mi fac alte sperante! Voi ce spuneti?

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

A vrut sa te faca geloasa, sa arate ca poate si fara tine...

| ROB3RT89 a răspuns:

Buna,
Pai denota ceva curaj sa-ti marturiseasca asta,mai important e cum percepi tu.
Daca respectiva e marita,insemna ca e pe aceiasi lungime de unda cu el.
Ca a fost doar sex(ceea ce se intampla frecvent in zilele noastre) sau ca au o relatie seriosa,relevant e ca te-a insealat.
Daca tu ai de gand sa accepti asta sau sa nu accepti,bazeza-te pe decizii propri, nu pe sfaturi de la altii.
Daca lumea ti-ar zice sa-ti faci sperante si sa-l ierti in caz de ar veni la tine iar, ce ai face?
Ai face ce zici lumea sau ce simti tu?
Astea nu se accepta, acum eu unul nu as accepta si ti-as recomanda si tie sa-ti vezi de viata si sa-l uiti.
Evident, tu esti cea care are dreptu la decizia final.
Dar gandeste-te bine.
Succes!

| Adry05 a răspuns:

De ce ti-ai mai bate capul daca oricum nu mai sunteti impreuna? Lasa-l sa se vada cu cate vrea sau sa minta ca se vede cu cata vrea. De ce ar mai fi problema ta si ti-ai face din asta o problema in viata ta?

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu cred ca ti ar fi zis o sa te puna pe fuga...In orice caz n are rost sa mai speri la un om care nu mai are nimic pentru tine. Fii demna. O sa gasestii tu un baiat care sa tina sincer la tine si care sa ti ofere tot. Chiar daca ar fi inventat faza cu tipa aia e clar ca nu vrea sa mai fiti impreuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu totii inselam la un moment dat, cu gandul sau cu fapta.Nu este nicio diferenta.
Se aude cu altele? Expresia asta imi este putin neclara.
Concluzia: i se rupe de tine!

| cyupaku a răspuns:

Ai uitat sa precizezi ce varsta ai

| farfuriaverdex a răspuns:

Un barbat inteligent nu se lauda cu propriile cuceriri, cu atat mai putin in fata unei femei si chiar mai putin in fata unei foste. O sa fiu dura, cel din povestea ta este si prost si se si lauda cu asta.

| sabin89 a răspuns (pentru farfuriaverdex):

Adica e si prost si fudulwinking