| blk23 a întrebat:

? Prieteni cu beneficii. Ce parere aveti? Poate functiona?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Nu prea poți spune că simți ceva dacă ai un interes (scop), încet încet se va stinge și relația de prietenie. Nimeni nu stă lângă tine dacă nu oferi ceva.

O zi frumoasă îți doresc!

16 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

No. Până la urmă îşi fac apariţia şi nişte sentimente mai profunde.

| h3r a răspuns:

E ceva funcționabil aici?
Ce sentimente, mă?
Nimic.

| Dariusuu a răspuns:

Funcționează până există un beneficiu după se alege praful.

Mă înțelegi?

| blk23 explică (pentru Dariusuu):

Beneficiu exista, ca daca nu ar exista nu era laughing dar cu sentimentele cum e?

| blk23 explică (pentru Dariusuu):

Mersi butterfly, o zi buna sa ai si tu

| Dariusuu a răspuns (pentru blk23):

Nu prea poți spune că simți ceva dacă ai un interes (scop), încet încet se va stinge și relația de prietenie. Nimeni nu stă lângă tine dacă nu oferi ceva.

O zi frumoasă îți doresc!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Functioneaza in anumite privinte, daca crezi ca poti trai fara sentimente.

| e7d7n7 a răspuns:

Da,da nu cu ăstea mici, că se îndrăgostesc repede.

| blk23 explică (pentru e7d7n7):

Pai nu cu mici, dar tu pana la ce varsta consideri ca sunt mici?

| e7d7n7 a răspuns (pentru blk23):

20-22 de ani, depinde de modul de gândire.

| blk23 explică (pentru e7d7n7):

Atunci nu-i stres happy

| NaRuToSkUmPiK a răspuns:

In nicun caz intotdeauna ajugi la ce e mai rau deci nu poate functiona asa. Succeswinking

| PoeTuL05 a răspuns:

Ar fi ceva, doar daca nu esti cuplat/cuplata.Asa poti avea multi prieteni cu beneficiilaughing)

| blk23 explică (pentru PoeTuL05):

Hai nu fa misto, nu sunt cuplata, si e vorba de o singura persoana.

| PoeTuL05 a răspuns (pentru blk23):

Nu fac misto.e adevaru gol golut.Cati ani ai? Ca fata de pe la 16-17 ani incep sa apara propuneri de astfel de beneficiihappysi ai de unde alege.la ce mai trebuie sa implici si cel mai bun prieten? nu a avut femeie si ii dai de mila? sau cum?

| blk23 explică (pentru PoeTuL05):

Am 20. nu e cel mai bun prieten, e un amic cu care am iesit, dar niciunul dintre noi nu vrea o relatie serioasa, si totul se rezuma la sex.

Răspuns utilizator avertizat