| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac sa ma impac cu fosta mea prietene cea mai buna? Ea nu ma mai bagat in seama ceva timp si acum o intreb ce face si nu imi raspunde... Va rog ajutati-ma. Chiar vreau sa ne impacam. (suntem fetelaughing

3 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Draga @baime,
Acestea sunt certuri copilaresti, o sa-i treaca ei.Acum depinde si de motiv. Vorbeste cu ea, spune-ti punctul de vedere si cere-ti scuze, daca a fost vina ta.
Pa, pa!

| ktlina a răspuns:

Buna! eu zic ca incerci sa o mai cauti daca nu iti da un raspuns parerea mea este sa o lasi deoarece ins ca nu mai vrea ea sa fie prietena cu tn.am trecut si eu prin asta si nu am mai tinut legatura cu ea! as putea sa-ti raspund mai folositor daca miai spune dc v-ati certat.

| eternity a răspuns:

Pai e greu sa te ajut sa te impaci daca nu stiu de ce v-ati certat. Daca nici tu nu stii atunci cred ca ar trebui sa o astepti odata pe langa blocul ei or pe undeva pe unde va trece la sigur si sa o intrebi, daca tu ai gresit spune-i ca-ti pare rau si ca nu ar trebui sa va desparta asa ceva, insa daca este vina ei, incearac sa-i explici calm si fara strigate sau acuzatii de ce crezi ca nu are dreptate. ^^