| Stephyy a întrebat:

Am problema si sper sa ma ajutati dar sper sa va faceti timp sa cititi tot! Multumesc:

Deci in chestia asta sunt implicate 3 persoane ( eu, un baiat cristi si o fata corina). Mai intai eu am fost cu el si fata aia corina a bagat strambe. dupa care ei doi sau combinat si am bagat si eu strambe intre ei. Acuma amandoua vrem sa fim din nou doar prietene cu el macar amici... dar el nu vrea. Mereu ne zice "dupa ceati facut? ce mai vreti?!". si na vrem sa ne impacam cu el, deci va rog daca puteti sa-mi dati solutiii sau cum sa vorbesc cu el sa ma impac cu el ca si amici.va rog spuneti-mi ce sa-i zic pentru ca nu stiu si atunci cand pot vb cu el ma pierd usor.deci va rog din toata inima helppp!

Merci ca ati avut timp sa cititi.Si inca odata va rog ajutati-ma! (fundita cel care chiar ma ajuta ) :*crying si va rog chestii pe care i le pot zice pentru ca el nu egenu sa iasa la un suc doar cu fete sau de astea si sa vorbesc eu cu el.pls!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mergi la el cu corina sau singura si il cicalesti putin pana cand va accepta din nou relatia amicala.

| ignore a răspuns:

Ar fi bine sal lasati in pace aman2. cu ce va incalzeste daca sunteti amici sau nu?straight face gasitiva alti prieteni. lasatil in pace sa isi revina. pentru ca daca mai insistati mult o sa va urasca pe aman2(daca nu o face deja) si no sa va mai zica nici"buna" punete in locul lui si lasa-l in pace.

| inger02 a răspuns:

Tu si fata aceea ati facut un lucru penibil copilaros si rautacios baiatu asta a tinut la voi dar voi daca ati bagat strambe sa suparat pentru ca sa simtit ranit si luat la misto. daca nu mai poti si prietena cu el vorbestei spune-i asa : - Imi pare rau ca am facut asta dar te placeam amandoua si as vrea sa vorbim ca amici nu am vrut sa te ranesc iti inteleg decizia daca nu vei sa mai vorbim ma simt vinovata dupa ce-am facut iarta-ma si sper sa mearga bafta

| KaterinaPetrova a răspuns:

Hmmm.tu ca fata stai asa sa te rogi de un baiat sa iti accepte prietenia?laughing
eu n-as face asta in viata mea.penibil

dupa aceea baiatu ala sa rada de tine la alti baieti. ca stii ca asa sunt ei mai,, smekeri''

eu cred ca ai o gramada de pr in grupul tau, de ce nu va distrati? si poate ex-ul vostru va veni singur la voitongue

| Mădăăăăăăăăăăăăăăă a răspuns:

Pai, eu zic ca el acum crede ca voi v-ati batut joc de el. Incearca sa ii zici nu e deloc asa.Ca la ama2 va place de el si ca nu ati mai tinut cont de prietenia pentru el. Spune-i ca nu ii ceri sa fiti din nou impreuna dar macar sa te ierte si sa fitii din nou prieteni pana ce el isi va recapata din nou increderea in tine. Sunt sigura ca te va ierta. Inca un sfat, nu te pierde! Este cel mai important lucru sa fi stapana pe situatie, sa nu te manipuleze el. Fi sigura pe tine happy Cu asta te va ierta, si intr-o buna zi poate veti fi din nou impreuna sau prieteni buni.:*. Funtita?batting eyelashes

| Antraxxxu a răspuns:

Recunoasteti ca ati gresit si ca v-ati purtat ca niste fete rasfatate, dar nu-l mai presati, lasati timpu` sa decida, daca`i stati pe cap el mai tare o sa se enerveze, recunoasteti vina si apoi lasati`l in pace.

| miolina a răspuns:

Daca amandoua l-ati vrut si el s-a enervat, atunci sa-i cereti iertare, daca aveti curajul necesar.

| Missperfect a răspuns:

Daca la amandoua v-a placut de el trebuia sa il lasati pe el sa decida nu sa va barfiti una pe alta! eu zic sa iti ceri scuze de la el si ca vrei sa fiti doar amici! succes!