| laur12 a întrebat:

Am avut o prietena de care m-am despartit acum 9 luni.Am stat cu ea timp de 2 ani jumate.Ne-am despartit dintr-o prostie.Aceste 9 luni am fost foarte orgolios deoarece nu vroiam sa ii cer iertare eu sau sa-i zic sa ne impacam, o tratam cu indiferenta! Acum vreau sa ma impac cu ea, am bagat-o in seama pe mess, am discutat cu ea... Ce metoda imi puteti da sa ma impac cu ea?big grin Va multumesc! dau si fundawinking

Răspuns Câştigător
| catallin27 a răspuns:

Pai comportate ca atare. poti chiar sa ii spui direct ce vrei dar sa nu o surprinzi, si sa ii spui cand nu mai e nimeni langa voi. chir daca pe moment te-ai simti jenat de un posibil refuz sa nu cedezi foarte repede dar totusi nici sa nu fii foarte sacaitor. crede-ma, am trecut prin d-astea. insa daca refuza categoric inseamna ca nu tine la tine si nu mai are rost sa te impaci cu ea