| Șevval a întrebat:

Ce știți despre preotul Ioan Gavrilă din Chichis? Este clarvăzător? Am avut de curând o problemă în familie legată de niște bani și as vrea să imi spună cine mi-a luat. Are astfel de viziuni poate prezice trecutul și viitorul? Am auzit că este un preot cu un har deosebit, dar pe mine mă interesează dacă este clarvăzător? Mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Neah, e doar un impostor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

U vrei sa mergi la facultate de istorie si crezi in din astea clarvazatori, religie etc? rolling on the floor?
Atunci am impresia ca iti alegi gresit profesia.
Istoria demonteaza Religia.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nici un clarvăzător nu poate vedea clar orice, oricând, oricum, așa cum îți închipui.