| conydraga a întrebat:

Ce stiti despre preotul Ioan Gavrila de la Chichis, are har, este un clarvazator? dar despre Ioan Cucu?

8 răspunsuri:
| Alphawolf a răspuns:

Tu chiar crezi in toate prostiile? Nu am auzit de ei dar nici nu dau doi bani pe viziunile lor.

| klary a răspuns:

In ce judet ests aceasta localitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preotul Ioan Gavrila este un preot cu har

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preotul Ioan gavrila este un preot cu har si este si clarvazator, eu il cunosc personal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu gavrila am fost in liceu, de unde atata har? cat despre clarviziune...sarlatanii, de ce oare amestecam divinul cu ghicitul? Si pe pr. Ioan Cucu il cunosc personal, mergeau oameni la el inca de pe vremea raposatului, si stiu ca erau foarte multumiti de serviciile dansului, pot spune ca este un OM de mare calitate morala la care multe suflete si-au gasit alinarea. Dar cred ca cea mai importanta este credinta si rugaciunea personala staruitoare, de ce sa se roage altii pentru noi?

| Duma_7037 a răspuns:

Parintele Ioan Gavrila este un preot cu har. Dumnezeu sa-i dea sanatate.

| Radu_2909 a răspuns:

Imi pare rau pentru unele raspunsuri date, insa toti preotii au har si in al-II-lea rind el nu este clarvazator ci doar pur si simplu'"PREOT"si atit, eu il cunosc personal.

| Octavian_Petrica_1948 a răspuns:

Preotul ION GAVRILA este foarte bine pregatit pentru ceea ce face pentru romanii din CHICHIS si nu numai